Oświadczenie Zarządu ZZKRL wobec wojny na Ukrainie
Opublikowano:
2022-02-24
Szanowni Państwo, głęboko przeżywamy tragedię rozgrywającą się tuż za naszymi granicami. Sytuacja na Ukrainie nie wpływa jednakże na działania ZZKRL, stale pracujemy nad tym, by zapewnić pełne bezpieczeństwo w powietrzu i doprowadzić do uzdrowienia Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, a wszystkim kontrolerom ruchu lotniczego w Polsce zapewnić najlepsze możliwe warunki pracy i płacy. Łączymy się myślami […]

Szanowni Państwo,

głęboko przeżywamy tragedię rozgrywającą się tuż za naszymi granicami. Sytuacja na Ukrainie nie wpływa jednakże na działania ZZKRL, stale pracujemy nad tym, by zapewnić pełne bezpieczeństwo w powietrzu i doprowadzić do uzdrowienia Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, a wszystkim kontrolerom ruchu lotniczego w Polsce zapewnić najlepsze możliwe warunki pracy i płacy.

Łączymy się myślami z Ukrainą, a w szczególności naszymi Koleżankami i Kolegami kontrolerami ruchu lotniczego, na ostrzeliwanych lotniskach.

Zaoferowaliśmy pełne wsparcie i pomoc rodzinom kontrolerów z Ukrainy, gdyby zmuszeni byli ratować życie uciekając z Ojczyzny. Dziękujemy w szczególności kontrolerom z Rzeszowa i Lublina za błyskawiczną odpowiedź i pozytywną reakcję na sytuację.

                                                                                                          Zarząd ZZKRL